Yıllardır hiç şaşmadığımız “önce doğru olmak” felsefesi ile beraber müşterilerimize odaklı ticaret, devamlı iyileştirme çalışmaları ve kurumsal yönetim anlayışları ile sizlere çözümcül ürünler üreterek hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizlere kendi üretimimizi, en uygun maliyetlerde ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu anlamda ürünleri kendimiz doğrudan üreterek aradaki aracıları kaldırıyor ve maliyetleri düşürüyoruz. İnsanların yaşam alanlarına dokunan bir marka olarak evinizde ihtiyacınız olan ve hayatınızı kolaylaştıracak pek çok eşyayı üretiyoruz.

Senin İçin Daima

Yıllardır hiç şaşmadığımız “önce doğru olmak” felsefesi ile beraber müşterilerimize odaklı ticaret, devamlı iyileştirme çalışmaları ve kurumsal yönetim anlayışları ile sizlere çözümcül ürünler üreterek hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizlere kendi üretimimizi, en uygun maliyetlerde ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu anlamda ürünleri kendimiz doğrudan üreterek aradaki aracıları kaldırıyor ve maliyetleri düşürüyoruz. İnsanların yaşam alanlarına dokunan bir marka olarak evinizde ihtiyacınız olan ve hayatınızı kolaylaştıracak pek çok eşyayı üretiyoruz.

Hakkımızda

43 yıldır faaliyetlerini sürdürmekte olan Doğrular, kendi alanında ülkemizin gurur kaynağı olan üretim firmalarından bir tanesidir. 1979 senesinde kurulmuş olan firmamız o zamandan bu yana üretime ve istihdama katkıda bulunmakta kalmamış aynı zamanda hem ülkemizdeki hem de yurt dışındaki pek çok müşterimize en işlevsel ürünler ve hizmetleri sağlamak için memnuniyet ve “insan için” felsefesiyle hareket etmiştir. 

132 bin metrekare alanda kurulu olan Konya’daki fabrikamızın yanı sıra dünyanın en önemli stratejik noktalarından biri olan Rusya’da da 30 bin metrekare büyüklüğünde fabrikamızı üretime açtık. Güçlü bir lojistik sistemi için fabrikalara ek olarak İstanbul’da lojistik merkezimiz hizmete açılmıştır. Lojistik merkezimiz de 5 bin 300 metrekare alana sahiptir. Toplamda fabrikalarımız ve lojistik merkezimizde 500 kadar kişiyi istihdam ederek ev ürünleri sektöründe öncülüklere, işlevsel ve ergonomik ürünlere imza atıyoruz. 

Kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya yönelik geniş bir yelpazede ürettiğimiz ürün gruplarından bazıları şunlardır;

 • Merdiven
 • Ütü Masası
 • Çamaşır kurutma askısı
 • Pazar Arabası ve kamp ürünleri

Burada yer alan ürünler ve bunların alt kategorilerinde yer alan tasarımları üreterek insanların yaşam alanlarında Perilla, EveLux, Doğru Metal, HousePlus, Puanti ve Romee markaları ile insanların hayatını kolaylaştırmada katkıda bulunuyoruz.

 

Güçlü Stratejilerle Yarınlara Öncülük Etmek 

Doğrular olarak amacımız, müşterilerimize en iyi ürünleri sunarak yaşam alanlarına dokunarak insanların gündelik iş akışında hayatını kolaylaştıracak ürünleri tasarlamak ve sunmaktır. Bu anlamda endüstri mühendislerimiz ile ürünlerimizi tasarlarken, üretirken ve geliştirirken birçok önemli noktaya dikkat ediyor, Ar-Ge ve laboratuvarlarımızda ürünlerimizi birçok kullanım ve dayanıklılık testlerinden geçiriyoruz.  

Doğrular olarak global bir çerçeveden bakarak, kültürel farklılıkları da göz önünde bulundurarak ve insan odaklı geliştirilen stratejilerimizi temel alarak sadece bugüne değil yarına da öncülük etmeyi hedefliyoruz. Bizi yarına taşıyacak stratejilerimiz; 

 • İnovasyon, nitelik ve müşteri memnuniyeti
 • Yüksek üretim kapasitesi
 • Geniş ürün yelpazesi
 • Kullanım kolaylığı
 • Yenilikçi ürünler
 • Hayatı kolaylaştıran ürünler
 • Yurt dışı ve yurt içi pazarına dağıtım ve üretim

Devamlı gelişime açık olan, çalışanları ve paydaşları ile beraber uluslararası normlara uyumlu, insan sağlığına ve çevreye karşı saygılı, saygınlık ve devamlılık ilkelerine dikkat eden bir yapıya sahibiz.

Geleceğe Bakıyoruz

Firma olarak vizyonumuz kendi sektöründe dünya üzerinde en gelişmiş firmalardan biri olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek. Bunun haricinde ISO (İstanbul Sanayi Odası) tarafından yayımlanan “Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kurumu” listesinde yer almak da hedeflerimizdendir. Üretimde ihracatın payını %80 seviyelerine çıkarmak da ana hedeflerimizden biridir.

Yenilikçi, dinamik bir firma imajı ile yeni ürünlerimizin ve şirketin piyasaya tanıtılması için reklam ve iletişim kanalları kullanılarak son kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen markalardan bir tanesi olmaktır.